Editörün SeçtikleriGündem

Pazar günü dışarıya çıkacaklar dikkat: Açıklama geldi! 09.00 – 12.00 saatleri arasında uygulanacak

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından son dakika bir açıklama geldi. EGM yaptığı açıklamasında yarın için önemli açıklamada bulundu. Buna göre 09 Ekim Pazar günü Ankara’da dışarıya çıkacaklar için 09.00 – 12.00 saatleri arasında uygulanacağı belirtildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Başkent Kültür Yolu Festivali Farkındalık Koşusu sebebi ile kapatılacak cadde ve sokaklarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Yapılan duyuruda ise şu ifadeler kullanıldı:

Başkent Kültür Yolu Festivali Farkındalık Koşusu’nun 09 Ekim 2022 Pazar günü 09.00- 12.00 saatleri arasında;

Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nden başlayarak, Ulucanlar Caddesi, Kestane Caddesi, Talatpaşa Bulvarı, Anafartalar Caddesi, Ulucanlar Caddesi, Koyuncupazarı Sokak, Can Sokak, Atpazarı Sokak, Gözcü Sokak, Bedesten Sokak, İpek Caddesi, Hisar Caddesi, Anafartalar Caddesi, Hükümet Caddesi, Ankara Valiliği Girişi, Julianus Sütünu, Çam Sokak, Çankırı Caddesi, Anafartalar Caddesi, Atatürk Bulvarı, Talatpaşa Bulvarı, Altınsoy Caddesini takiben Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Ada Ankara’da sonlanacak 5 Km. uzunluğundaki koşu rotasında gerçekleştirilecek olması nedeniyle koşunun güvenli bir şekilde yapılabilmesi için koşu rotasında ve bu güzergaha bağlanan caddelerin/sokakların 09 Ekim 2022 Pazar günü 09.00-12.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacağı hususu;

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.