Editörün Seçtikleriİş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Kamu kurumlarına 4 bin 714 memur ve personel alımı yapılacak: Başvurular başladı! KPSS’li KPSS’siz kadın erkek memur alımı

Devlet kurumlarına personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. 2022 yılının sonuna yaklaştığımız bu günlerde kamu kurumları peş peşe personel alımına çıkmaya başladı. Gelen son habere göre kamu kurumlarına toplam da 4 bin 714 memur ve personel alımı yapılacak. Başvurular çoğu kurumlar için başladı.

Kamu kurumları ve kuruluşları 2022 yılı bütçeleri doğrultusunda personel alımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta resmi gazete çok sayıda kurum kurumlarına memur ve personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Bakanlıklara, belediyelere ve kamu kurumlarına çok sayıda personel alımı yapılacak. İlanları başvur süreleri ve şartları değişkenlik gösterebilmektedir.

TİCARET BAKANLIĞI 175 DENETMEN YARDIMCISI ALIMI

Ticaret Bakanlığı Denetmen Yardımcısı Alımı Yapacak. Kamu kariyer platformu üzerinden yayımlanan alım ilanına göre Ticaret Bakanlığı taşra teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında Ticaret Denetmen Yardımcısı pozisyonuna 175 memur alımı yapacak.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 1.00 YURT YÖNETİMİ PERSONELİ ALIMI

Kamu kurumlarına personel alımlar devam ederken, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’dan müjdeli haber geldi. Bakan Kasapoğlu, bakanlık bünyesinde bulunan yurtlara 1.200 Yurt Yönetim Personeli alımı yapılacağını duyurdu.

THY 2.600 PERSONEL ALIMI

THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, THY personel alımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. CNN Türk ekranlarına konuk olan Bolat, 1.100 pilot ve 1.500 kabin memuru alacaklarını duyurdu.

TİCARET BAKANLIĞI 419 PERSONEL ALIMI

Kamu kurumları arasında yer alan Bakanlıklar kamu personeli alımına devam ediyor. Bu kapsamda bir alım haberi de Ticaret Bakanlığı’ndan geldi. Resmi Gazete ‘de yayımlanan ilana göre Ticaret Bakanlığı bünyesinde bulunan Genel İdare Hizmetleri Sınıfında istihdam etmek üzere 419 Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

BAYBURT BELEDİYESİ ŞİRKETİ 100 PERSONEL ALIMI

Belediyeler ve şirketleri personel alımlarına İŞKUR üzerinden devam ediyor. İŞKUR kurum dışı işçi alımı ekranı üzerinden yayımlanan alım ilanına göre Bayburt Belediyesi iştiraki olan Baybel bünyesine Beden İşçisi pozisyonunda 100 personel alımı yapacağını duyurdu.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 118 PERSONEL ALIMI

Konya Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı duyurdu. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Konya Büyükşehir Belediyesi şirketine bağlı Konya Sanat Kültür ve Spor Faaliyetleri A.ş bünyesinde istihdam etmek üzere farklı mesleklerden 118 personel alımı yapacak.

TCDD 102 İŞÇİ ALIMI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımladığı 3 farklı ilanla toplamda 102 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.

BELİRTİLEN VE DAHA FAZLA İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN