EkonomiGenelGündem

Düzenli elektrik, su, telefon faturası ödeyenlere duyuru yapıldı: 150 TL fatura ödemesi yapılacak!

Cep telefonlarındaki mobil bankacılık uygulaması üzerinden düzenli fatura ödemesi yapanlara duyuru geldi. Banka tarafından yapılan duyuruya göre elektrik, su, telefon, HGS ödemelerinin ardından 150 TL’ye varan puan kazanımı olacak. İşte detaylar…

Kampanya duyurusu Yapı Kredi tarafından yapıldı. Duyuruya göre 11 Ekim – 10 Kasım 2022 tarihleri arasında müşterilerin verecekleri;
İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL,
2 yeni talimat için 25 TL,
3 yeni talimat için 45 TL,
4 yeni talimat için 70 TL,
5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabilecekler.

EKSTRA 10’AR TL DAHA ÖDENECEK

Kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz her yeni otomatik ödeme talimatı için ekstra 10 TL, toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacaktır.

Bankanın internet sitesi üzerinden açıklanan diğer tüm detaylar şöyle oldu:

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Ekim – 10 Aralık 2022 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Aralık 2022 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

World Business kart ile kampanyaya katılım için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra şirket müşteri numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Türk Telekom hatlı numaralar için 1 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.