Editörün SeçtikleriGenel

13 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı! Sonuçları sorgulayın: Kazandıran numaralar belli oldu

Hafta da üç gün düzenlenen Süper Loto çekilişin bu akşamki kazandıran numaraları belli oldu. Süper Loto’da bu akşam kazandıran numaralar internet üzerinden araştırılmaya başlandı. Milli Piyango’nun düzenlediği çekiliş sonrası akşam saatlerinde 13 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. İşte detaylar..

Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30’da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrası bu akşamın kazandıran numaraları belli oldu

13 EKİM SÜPER LOTO SONUÇLARI

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 1 – 9 – 13 – 14 – 32 – 46 oldu.

SÜPER LOTO KURALLARI

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.