DünyaEditörün SeçtikleriKültür-sanat

Duyan herkes şoka girdi: Ünlü oyuncu kendini asarak intihar etti! İntihar mektubu bulundu

Tüm dünyanın şoke olduğu bir olay yaşandı. Gelen son habere göre Hint ekranlarında çok fazla izlenen en uzun süren Serial Yeh Rishta Kya Kehlata Hai dizisinde rol alan Vaishali Thakkar kendini asarak intihar etti. Ünlü oyucunun neden intihar ettiği bilinmezken, intihar mektubunun bulunduğu açıklandı.

Ünlü oyuncu Vaiishali Thakkar’ın intihar olayına ilişkin soruşturma başlatıldığı belirtildi. Genç oyuncunun kendini asarak öldürmesi bütün herkesi şoke etti. Yakın arkadaşları sosyal medyada üzüntüsünü dile getirirken, kimsenin böyle bir olayı beklemediği belirtildi.

VAİSHALİ TAKKAR KİMDİR?

Vaishali Takkar 15 Temmuz 1992’de Hindistan’da dünyaya geldi. Madhya Pradesh, Ujjain’de büyüdü. Takkar’ın ilk televizyon dizisi, 2015’ten 2016’ya kadar Sanjana’yı oynadığı Yeh Rishta Kya Kehlata Hai idi. 2016 yılında Yeh Hai Aashiqui’de Vrinda olarak rol aldı.

Ağustos 2016’dan Aralık 2017’ye kadar Colors TV’nin Sasural Simar Ka dizisinde Sidharth Shivpuri ve Rohan Mehra’nın karşısında Anjali Bharadwaj’ı canlandırdı.

2018 yılında SAB TV’nin Super Sisters dizisinde Shivani olarak rol aldı. Ardından Colors TV’deki Vish Ya Amrit: Sitara’da Netra rolünü canlandırdı.

Kasım 2019’dan Haziran 2020’ye kadar, Manmohini 2’de Ananya/Mansi’yi canlandırdı. 26 Nisan 2021’de Dr. Abhinandan Singh ile nişanlandı.