Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası müşterileri için son çağrı: Sadece 9 gününüz kaldı

Ziraat Bankası müşterileri için önemli bir duyuru geldi. Banka 12 Ekim tarihinde başlattığı kampanyanın 31 Ekim tarihinde sona ereceğini duyurdu. Bu kapsamda banka müşterilerinin sadece 9 günü kaldığı belirtildi. Detaylar haberimizde

Ekim ayının ortasında başlayan Ziraat Bankası kampanyası ayın sonunda bitecek. Banka kampanyaya dair müşterilerine yaptığı açıklamasında, “Kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizi, Bankkart Liralarınız ile hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz” ifadesini kullandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Taksitli alışverişlerin taksitleri dönem içine girdikten sonra, hesap kesim tarihine kadar Bankkart Lira ile ödenebilir.

Bankkart Lira ile ödenen alışverişler Bankkart Mobil ve İnternet Şube’de bulunan Bankkart Kumbara menüsündeki Bankkart Lira Kullanım Detay bölümünden izlenebilir.

Çevrimdışı (offline) temassız alışverişler dönem içine girdikten sonra Bankkart Lira ile ödenebilir.

Nakit çekim işlemleri, ekstreleşmiş alışverişler, bekleyen alışveriş taksitleri Bankkart Lira ile ödenemez.

Sonradan taksitlendirilen alışverişler Bankkart Lira ile ödenemez.

Belli bir üye işyerinde ya da sektörde kullanma koşulu belirlenmiş olan Bankkart Liralar ödeme için kullanılamaz.

Kamu bankaları arasından kampanyaları ile dikkat çeken bankalar arasında olan Ziraat Bankası harekete geçti. 12 Ekim tarihinde başlayan kampanya 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. Ziraat Bankası bankkart ille katılabileceğiniz kampanyanın bitmesi için 10 gün kaldı.

Bankkart Lira ile ödenen alışverişin iptal/iade edilmesi halinde, kullanılan Bankkart Liralar Bankkart Kumbaraya iade edilir.

Özellikten faydalanmak için herhangi bir kampanya katılım şartı bulunmamaktadır.

Bankkart Lira ile Öde özelliğinin kullanımından ücret alınmamaktadır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Bankkart Lira ile Öde koşullarının tamamında değişiklik yapma ve Bankkart Lira ile Öde özelliğini durdurma hakkına sahiptir.