Editörün SeçtikleriEkonomi

Aracına benzin, motorin ya da LPG alacaklar için açıklandı: Son dakika duyuruldu!

Akaryakıt fiyatlarına zamların peş peşe geldiği bu dönemlerde araç sahipleri, özellikle bankaların hazırlığı indirim kampanyalarını yakından takip ediyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası aracına benzin, motorin ya da LPG alacaklar için açıkladı. Son dakika olarak duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre kampanyaya katılan müşterilere 75 TL hediye edileceği belirtildi. İşte merak edilenler..

Ziraat Bankası aracı olanlar için akaryakıt kampanyası başlattı. Buna göre kampanyaya katılan ve şartları taşıyanlara 75 TL Bankkart TL hediye edilecek.

15 KASIM’DA SONA ERECEK

Kampanya dahilinde Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart lira verileceği belirtildi. Akaryakıt kampanyasında son tarih 15 Kasım olarak açıklandı.

AKARYAKIT KAMPANYASININ DETAYLARI

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 21 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.