Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Araç sahipleri sevinçten havalara uçacak! Son dakika motorin, benzin ve LPG duyurusu geldi: Arabasına akaryakıt alacaklara müjde

Ekim ayı içerisinde akaryakıt fiyatlarına peş peşe zam geldi. Bu süreç içerisinde özellikle aracına akaryakıt alacaklar bankaların indirim kampanyalarını düzenli olarak takip ediyor. Arabasına akaryakıt alacakları ilgilendiriyor: Son dakika motorin, benzin ve LPG duyurusu geldi. Şartları taşımanız halinde akaryakıtınızı 75 TL indirimli alabileceksiniz.

Konu ile ilgili araç sahiplerini sevindiren haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Kampanyaya katılan ve 15 Kasım’a kadar şartları taşıyan herkese 75 TL bankkart verilecek. Bankkartları akaryakıt alımında kullanabileceksiniz.

KAMPANYA KASIM AYINDA SONA ERECEK

Kampanyanın 15 Kasım tarihinde sona ereceği belirtildi. Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart lira verilecek.

AKARYAKIT KAMPANYASININ DETAYLARI

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 21 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.