Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Banka kartı olan herkes başvursun! 3 ay boyunca hediye edilecek: Resmen açıklandı

Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Banka tarafından yapılan duyuru kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı ve 70 yaş altı müşterilerin katılım sağlayabileceği kampanya kapsamında 3 ay boyunca bedava internet kullanılabileceği aktarıldı.

3 AY BOYUNCA HEDİYE EDİLECEK

Akbank’ın resmi sitesi üzerinde duyurulan kampanyaya göre, 3 ay boyunca aylık 10 GB toplamda 30 GB internet hediye edileceği belirtilen duyurunun devamında davet koduyla Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olanlar için 3 ay boyunca bedava her ay aylık 10 GB toplamda 30 GB imternet hediye edileceği ifade edildi ve kampanyanın sadece vodafone hatlarda geçerli olacağı ifade edildi.

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabileceği belirtilen duyurunun devamında Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabileceğiniz ve kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz gerektiği vurgulandı.

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazandığı belirtildi ve kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerekli olduğu bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

70 YAŞ SINIRI VAR

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.