Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank müşterilerine müjde: 2 gün içerisinde hesaba yatırılacak! 18 yaş üstü dikkat

Akbank hesabı olanları yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Banka müşterisi olanlar için nakit ihtiyacını karşılayacak bir kampanya açıkladı. Buna göre hemen başvuranlar yararlanabilecek. 2 iş günü içerisinde paralar hesaplara yatırılacak.

Hemen nakit ihtiyacı olanlar için başvurmaları halinde kredilerin 2 iş günü içinde hesaba geçeceği belirtildi. Akbank, 18 yaşından büyük olan, risk ve istihbaratta olumsuz olmayan herkesi nakit veriyor. Başvurmak isteyenler için detayları aktaran bankanın paylaştıkları haberimizde:

20 BİN TL ÇEKİM YAPILDIĞINDA, AYLIK ÖDEME BİLGİSİ

20 bin TL nakit kredi çekimi yapıldığında aylık ödeme miktarı 868,87 TL olmaktadır. Ödeme miktarını vadeye göre düzenleyebilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Erteleme dahil kredi vadesi 50.000 TL ve altı krediler için en fazla 36 ay, 50.000 TL üzeri krediler için ise 24 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar. Ertelemeli kredi başvurusu Akbank Şubelerinden, Akbank Mobil veya İnternet’ten ve 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nden yapılabilir.

Akbank Mobil ve İnternet’te maksimum 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank şubelerine gidilmeden yapılabilir. 100.000 TL üzeri kredi başvuruları için Akbank şubelerine gidilmesi gerekmektedir.

Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı ve Akbank Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

Henüz Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.

Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber gerekli görüldüğü durumda kefil talep edilebilir.

Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Sigortalı faiz oranı Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil’den yapılacak Kredi Hayat Sigortalı Direkt Kredi kullandırımları için geçerlidir. Hayat sigortası primi 357,46 TL, 15.000 TL tutarındaki 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için 35 yaş üzerinden örnek olarak hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi, faiz oranı ve müşterinin yaşına göre değişiklik gösterecektir.

Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5,25’i olup, BSMV dahildir.

Efektif Yıllık Faiz oranı hesaplamasına, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.

Kredi faizi; Akbank şubeleri, Akbank Mobil, İnternet ve 444 25 25’te farklılık gösterebilir.

Kullandırımda kredinin son taksit tutarında kuruşsal farklılık olabilmektedir.