Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Kasım ayı büyük bekçi alımı başladı: Yılbaşı öncesi çarşı ve mahalle bekçi alımı yapılacak! 18-55 yaş arası en az ilkokul mezunu

Bekçi olarak çeşitli kurumlarda görev almak isteyenler, İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımlarını takip ediyor. İŞKUR başta bekçi alımı olmak üzere hemen hemen her sektör için alımlara aracı olmaya devam ediyor. Gelen son habere göre kasım ayı büyük bekçi alımı başladı: Yılbaşı öncesi çarşı ve mahalle bekçi alımı yapılacak. 18-5 yaş arası yapılacak olan personel alımında alımları şu an için belirli illerde ve özel sektör için olacağı açıklandı.

İŞKUR üzerinden çarşı ve mahalle bekçi alım ilanı yayımlandı. Genel olarak başvuru şartları her ilan için geçerli olup, özel başvuru şartları ilanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özel şartlar için ilinizdeki ilanları inceleyebilirsiniz.

BEKÇİ ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

Aranan genel şartlar ise şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

KASIM AYI BEKÇİ ALIMI

Çarşı ve Mahalle bekçi alımı dışında bir de inşaat bekçi alımı bulunmaktadır. Bu ilanları da aşağıdaki link üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İLANLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN