Editörün SeçtikleriEkonomi

Acil paraya ihtiyacı olanlara müjde! 18 yaşından büyük olmak yeterli: Sıfır faizli 10 bin TL kredi verilecek

Artan maliyetler sonrasında nakit ihtiyacı olanlar için önemli bir açıklama yapıldı. Nakit ihtiyacı olan kişilere 10 bin TL faizsiz kredi verileceği belirtildi. 18 yaşından büyük olmak yeterli. Sıfır faizli 10 bin TL kredinin detayları açıklandı. İşte başvurmak ve krediden yararlanmak isteyenler için merak edilenler..

Akbank faizsiz olarak 10 bin TL kredi kampanyasını duyurdu. 18 yaşını doldurmuş olanlar başvurarak bu kredi kampanyasından yararlanabilecek. 17 Ekim tarihinde başlatılan kampanya için Akbanklı olma şartı aranıyor.

10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ DETAYLARI

Faizsiz kredi kampanyasına katılabilmek için 17 Ekim ve 30 Kasım tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirerek “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklanması gerekiyor. Kampanyadan yeni Akbanklı olanlar faydalanabilecek. Bu tarihler arasında Akbanklı olanların ilk kez asıl Axess ya da Wings kartına başvurmaları ve 15 Aralık tarihine kadar başvurularının onaylanması egrekiyor. Onay alındığı takdirde 31 Aralık tarihine kadar kampanyadan faydalanabiliniyor.

Konu ile ilgili Akbank resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Akbank’ın internet sitesinde yapılan faizsiz kredi bilgilendirmesinde şu ifadeler yer aldı:

“Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,63 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 17.10.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz”