Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank son dakika duyurdu: 1.000 TL hediye edilecek! Parasını almayan kalmasın

Akbank, diğer bankalara kıyasla oldukça farklı bir kampanyaya imza attı. Akbank müşterilerine 1.000 TL hediye edeceğini duyurdu. Parasını almayan kalmasın! Banka tarafından yapılan açıklamada banka müşterisi olanlara 1.000 TL chip para verileceği ifade edildi. Ödemenin detayları da ayrıca aktarıldı.

Akbank müşterilerini yakından ilgilendiren bir açıklama geldi. Banka detayları müjdeledi. Yapılan açıklamada, “Yakınlarını Akbank’a davet et 1.000 TL’ye varan chip-para kazan. Sana özel davet koduyla Akbanklı olan her kişi için 200 TL, toplam 1.000 TL chip-para” denildi.

TOPLAM DA 1.000 TL VERİLECEK

Resmi web sayfası üzerinden açıklama yapan Akbank şunları da aktardı:

“Davet Et Kazan ile Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturdukları davet kodlarıyla tanıdıklarını Mobil’den Akbanklı olmaya davet ediyor.Davet kodu ile gelen her yakınınız için 200 TL, toplam 1.000TL chip-para kazanabilirsiniz.Üstelik davet ettiğiniz her yeni Akbanklı, kendi kodlarını oluşturarak, kendi yakınlarını Akbank’a davet ederek 1.000TL chip-para kazanabilir”

KOŞULLAR AÇIKLANDI

“Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında chip-para kazanacaklar.

Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabilecektir.

Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 200 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabilecektir. 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamaz.

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.” Kaynak: Akbank’tan muhteşem kampanya! Muhteşem haber Akbank yüz binlerce kişiye 1000 TL hediye veriyor!