Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası müşterisi olanlara müjde! Bankkartınız varsa alacaksınız: 31 Aralık’a kadar başvurun

Ziraat Bankası kampanyalarına devam ederken yeni kampanya hakkında bir duyuru yayımlandı. Bu kampanyanın 31 Aralık’a kadar devam edeceği bildirildi. Banka tarafından yapılan duyuruda Ziraat Bankası’nda Bankkart ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizde, tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri her alışverişinize 25 TL toplamda 150 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı. Duyurunun devamında yapmanız gereken tek şeyin ise MARKET yazarak 4757’ye SMS atmanız gerektiği vurgulandı.

150 TL HEDİYE EDİLECEK

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’ undan yapılması gerektiği belirtilerek aynı gün gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edileceği e- Ticaret işlemlerinin kampanyaya dahil olmadığı Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yükleneceği vurgulandı.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 150 TL olduğu belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil olmadığı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.