DünyaEditörün SeçtikleriKültür-sanat

Netflix İzleyenlere kötü haber: Popüler diziyle ilgili şoke eden karar! Yeni sezonu çekilmeyecek.. İptal edildi

Tüm dünyada sevilen ve tercih edilen dizi izleme platformu olan Netflix’ten kötü haber geldi. Netflix popüler bir dizisi hakkında şoke eden bir karar aldı. Gelen son habere göre sevilen dizinin ilk sezonundan sonra yeni sezonunun çekilmeyeceği belirtildi. Peki, hangi dizinin fişi çekildi? İşte Netflix’in kararına ilişkin detaylar..

Dark dizisinin yapımcıları tarafından yazılan 1899 dizisinin iptal edildiği açıklandı. Dizinin iptal haberini yapımcı Baran bo Odar verdi.

“ÜZÜCÜ AMA GERÇEK”

Odar, “Üzücü ama gerçek” sözleriyle paylaştığı açıklamasında şunları söyledi:

“1899’un yeni sezonunun yayınlanmayacağını üzülerek söylemek zorundayız. Bu inanılmaz yolculuğu Dark’ta yaptığımız gibi 2. ve 3. sezonlara taşıyarak bitirmeyi çok isterdik. Ancak bazen işler planlandığı gibi gitmez. Hayat bu. Bu haberin milyonlarca hayranı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz. Bu harika maceranın bir parçası olduğunuz için sizlere kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz. Sizleri seviyoruz. Bunu asla unutmayın.”

1899 OYUNCU KADROSU

‘1899’ dizisinin oyuncu kadrosunda Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann (Dark), Miguel Bernardeau (Elite), Maciej Musial (The Witcher), Anton Lesser, Lucas Lynggaard Tonnesen (The Rain), Rosalie Craig, Clara Rosager (The Rain), Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, José Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards ve Alexandre Willaume yer alıyordu.