Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

12 OCAK BAŞVURU EKRANI AÇILDI: 16.558 işçi, 2.895 temizlik personeli ve 1.323 güvenlik alınıyor! Türkiye geneli en az ilkokul mezunu

İŞKUR üzerinden personel alımları çeşitli meslekler için devam ediyor. Gelen son habere göre işçi, temizlik görevlisi ve güvenlik kadrosundan çok sayıda kişi için ilan açıldı. 12 Ocak başvuru ekranı açıldı. Buna göre 16.558 işçi, 2.895 temizlik personeli ve 1.323 güvenlik alınıyor! En az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği personel alımında detaylar haberimizde

ÇOK SAYIDA PERSONEL ALINACAK

İŞKUR üzerinden yapılacak olan personel alımında pek çok meslek üzerinden alımların olacağı belirtildi. Ancak ilk göze çarpan ilanlar işçi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi kadrosu üzerinden olduğu görüldü.

KPSS ŞARTI YOK

Alımlar özellikle özel sektör için yapılmasından dolayı KPSS ya da sınav şartı aranmayacak. Özel sektör için özel şartlar ilanların içerisinde yer almaktadır. Aşağıdaki link üzerinden o ilanlara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR BAŞVURU ŞARTLARI

İş ilanlarına başvurmak isteyenlerin belirtilen birtakım şartları taşıması gerekiyor. Genel şartlar İŞKUR tarafından şu şekilde açıklandı:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

En az 18 yaşında olmak

En az ilköğretim mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)

Çalışmalarını engelleyecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

Çalışanların iletişim becerisinin yüksek olması

Vardiyalı çalışabilecek

Aktif ve dinamik çalışabilmek

Kamu haklarından mahrum olmamak

Adli sicil kaydının temiz olması

İLANLAR İÇİN TIKLAYIN