Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Belediyelere KPSS’li KPSS’siz işçi alımı başladı: Kadın erkek herkes başvurabilir! Ocak ay belediye yeni iş ilanları

İş arayan vatandaşlar ilk olarak bulundukları adreslerdeki belediye iş ilanlarını araştırıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayımlandı. 19 Ocak il il yeni belediye iş ilanları güncellendi. Belediyelerde çalışmak isteyenler dikkat! KPSS’li KPSS’siz çok sayıda işçi alımı yapılıyor. İşte detaylar..

Belediye iş ilanları İŞKUR üzerinden yayımlandı. 30’dan fazla belediyeye farklı mesleklerde personel alımı yapılacak. Başvurular çoğu belediye için başlamış olup, bazı belediyeler için başvuruların önümüzdeki günlerde başlayacağı açıklandı.

HANGİ MESLEKLERE ALIM YAPILACAK?

Belediyelere ağırlıklı olarak temizlik personeli, büro memuru, sağlık personeli, beden işçisi ve şoför gibi çeşitli meslekler için alımların yapılacağı belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyenlerin mesleklere göre en az ilkokul mezunu ve lisans mezunları arasında alım yapılacağı aktarıldı. İşte alım yapacak belediyelerin listesi ve ilanların detayları..

Alımların ilanlara göre KPSS’li ya da KPSS’siz olacağı ifade edildi. Güncel ilanlar haberimizin devamında mevcut..

GÜNCEL BELEDİYE İLANLARI İLANLAR İÇİN TIKLAYIN