Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

İslam Memiş bombayı patlattı: Altını olan sakın satmasın! Paranız varsa hemen alın.. Gram altın 2 bin TL gelişmesi

Altının fiyatı hafta içi hafta sonu fark etmeksizin yakından takip ediliyor. Altının ons fiyatı resmen uçuşa geçti. Yorumlarıyla dikkat çeken İslam Memiş, gram altında yeni rekoru açıkladı. İşte altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş’in altına dair yaptığı son yorum ve merak edilenler..

Memiş, “Yılın ilk çeyreğinde 1280’li rakamlar, 1350’li rakamlar, yıllık bazda 1450’li rakamlar sürpriz olmayacaktır” ifadelerini kullanmıştı. Uzman isim yaptığı açıklamasında bu tahminini yeniden güncelledi.

VARLIĞI OLANLAR VARLIKLARINI KORUSUN

Memiş açıklamasında sadece gram altının değil diğer tüm değerli varlıklarda artış yaşanabileceğini belirtti. Gram altının rekor kırabileceği tarihi bile söyleyen Memiş, elinde yatırımı olanların kesinlikle elden çıkarmaması gerektiğini söyledi.

GRAM ALTIN 2 BİN TL OLACA

Özellikle altın fiyatlarında yaşanacak olan yükselişin kademeli bir şekilde artacağını belirten İslam Memiş, gram altının öncelikle 1.450 TL seviyelerine kadar yükselebileceğini belirtmişti. Uzman isim, açıklamasında yıl sonuna kadar gram altının 2 bin TL’yi görebileceğini söyledi. Seçime kadar altın fiyatlarının bu noktada kalabileceğini belirten Memiş, varlığı olanların mutlaka varlıklarını koruması gerektiğini belirtti.