Ekonomi

Aylık harcama sözüne 2 bin TL kazandıran teklif geldi! Mobilden sms ile başvuran kazanacak!

Yıl içerisinde oluşan ihtiyaçlara yönelik yapılacak tüm harcamalarda verilecek harcama sözüne ekstra bonus kazandıran kampanya duyuruldu. Bankaların belirli dönemlerde müşterilerine özel başlattığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi.

Halkbank Parafly kartı ile alışveriş yapmadan önce harcama sözü verene 2.000 TL’ye kadar ParafPara kazanma fırsatı sunuyor. Yapılacak harcamanın miktarına göre kazanılacak ParafPara oranı değişiyor.

HARCAMA SÖZÜNE 2 BİN TL PARAFPARA NASIL KAZANILIR?

Halkbank’ın harcadıkça kazandıran kampanyası sms ile katılım sağlandıktan sonra geçerli olmaya başlıyor. Kampanyaya katılım sağlanacak kredi kartının son 6 hanesi anahtar kelime ile beraber yazılıp sms olarak 3404’e gönderilmelidir. Örnek olarak harcama sözü 5.000 TL olacaksa cep telefonunun mesaj kısmına 5.000 TL yazdıktan sonra kredi kartının son 6 hanesi boşluk bırakarak yazılmalıdır. Ardından 3404‘e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

2023 yılı içerisinde 12 aya bölünerek her ekstre döneminde verilmiş harcama sözü kadar kazanılan ParafPara karta yüklenir. Bankada kayıtlı bulunan cep telefonu numarası üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Sms ile katılımlar ücretsiz olarak yapılabilecektir.

HARCAMA SÖZÜNE 2 BİN TL PARAFPARA KAMPANYASININ DETAYI

Kampanyadan faydalanmak isteyenleri bireysel Paraf ya da Parafly kredi kartı kullanıcısı olması gerekiyor. Ticari Kart, Halkkart, Sanal kart ya da Ek kart kullanıcıları kampanyaya katılamıyor. Her müşteri ekstra döneminde müşterilerin vermiş olduğu harcama sözünü yerine getirmesi gerekiyor.

Yapılacak harcamalar arasında kira, eğitim ödemeleri, birikim hesapları, borç yapılandırma işlemleri dahil edilmiyor. Fatura ödemesi, otomatik fatura ödemeleri ya da BES ödemeleri harcama sürecine dahil edilebiliyor. Yapılacak harcama tutarına göre kazanılacak olan ParafPara aşağıdaki tablo takip edilerek öğrenilebilir:

  • 5.000 TL harcama sözüne 400 TL ParafPara
  • 10.000 TL harcama sözüne 1000 TL ParafPara
  • 15.000 TL harcama sözünü 1.500 TL ParafPara
  • 20.000 TL harcama sözüne 2.000 TL ParafPara