Ekonomi

Shell akaryakıt alımına 60 TL hediye ediyor! Tek tuşla ucuza benzin almak mümkün olacak!

Araç sahiplerini ay sonunda ferahlatacak teklif sonunda geldi. İndirimli akaryakıt kampanyası ile bütçeye katkı sağlanacak. İş Bankalılar akaryakıt alımında mart ayına kadar harcadıkça akaryakıt indirimi elde ediyor. Maximum kart sahipleri anlaşmalı Shell istasyonlarına gelerek 250 TL ve üzeri harcama yaptıklarında 60 TL Maxipuan kazanacak.

İş Bankası Shell istasyonları ile başlattığı ortak kampanya ile araç sahiplerine indirimli alışveriş fırsatı sunuyor. 150 ve üzeri 4. akaryakıt alımında 60 TL Maxipuan kazandırıyor. Bu fırsattan yalnızca kampanyaya katılım sağlayanlar faydalanabilecek.

AKARYAKIT HARCAMASINA 60 TL MAXİPUAN NASIL KAZANILIR?

Akaryakıt harcaması yapılmadan önce ya da sonra mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir. İş bankası müşterilerinin İşcep uygulaması ya da Maximum mobil uygulaması içerisinde yer alan ilgili kampanyaya gelerek “Katıl” butonuna basması yeterli görülüyor.

Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum kart ya da Bankamatik kart sahipleri faydalanabiliyor. Ticari Bankamatik kart ya da kredi kartı ile yapılacak harcamalar ile iptal ya da iade işlemleri kampanya sürecine dahil edilmiyor.

AKARYAKIT HARCAMASINA 60 TL MAXİPUAN KAZANDIRAN KAMPANYANIN DETAYLARI

Maximum kart sahiplerine Shell istasyonlarında Otogaz kazandıran teklifi 15 Şubat 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra kazanılan Maxipuanlar 22 Şubat tarihinde hesaba yükleniyor. Hesaba yüklenen Maxipuanlar kullanılmadığında 31 Mart tarihinde geri alınır.

Her banka müşterisi bir kez bu kampanyadan faydalanabilir. Aidatsız kart ve maxipuanlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir. Akaryakıt harcamasının maximum POS cihazı üzerinden yapılması gerekir. İş Bankası ve Shell istasyonlarını ortaklaşa başlattığı kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.