Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Online başvuru ekranı açıldı: 16.526 işçi, 2.672 temizlik görevlisi ve 1.968 satış danışmanı işe alınacak! 18-60 yaş arası en az ilköğretim mezunları..

Haftanın ilk iş gününde İŞKUR üzerinden personel alımları güncellendi. Gelen son habere göre online başvuru ekranı açıldı! Buna göre İŞKUR üzerinden 16.526 işçi, 2.672 temizlik görevlisi ve 1.968 satış danışmanı işe alınacak! Ortalama 18-60 yaş arası en az ilköğretim mezunlarının başvurabileceği personel alımda detaylar şu şekilde belirtildi:

ÇOK KİŞİ İŞE ALINACAK

İŞKUR açık iş ilanları üzerinden yayımlanan son ilanlara göre pek çok meslek üzerinden alımların olacağı belirtildi. Ancak ilk göze çarpan ilanlar işçi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi kadrosu üzerinden olduğu görüldü.

KPSS ŞARTI YOK

Alımlar özellikle özel sektör için yapılmasından dolayı KPSS ya da sınav şartı aranmayacak. Özel sektör için özel şartlar ilanların içerisinde yer almaktadır. Aşağıdaki link üzerinden o ilanlara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR BAŞVURU ŞARTLARI

İş ilanlarına başvurmak isteyenlerin belirtilen birtakım şartları taşıması gerekiyor. Genel şartlar İŞKUR tarafından şu şekilde açıklandı:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

En az 18 yaşında olmak

En az ilköğretim mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)

Çalışmalarını engelleyecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

Çalışanların iletişim becerisinin yüksek olması

Vardiyalı çalışabilecek

Aktif ve dinamik çalışabilmek

Kamu haklarından mahrum olmamak

Adli sicil kaydının temiz olması

İLANLAR İÇİN TIKLAYIN