Editörün SeçtikleriEkonomiGenel

Hemen telefonunuza bu uygulamayı indirin: 1.000 TL verilecek! Dev bankadan büyük fırsat.. Resmen para dağıtıyor

Vatandaşlar son dönemlerde bankaların sunduğu kampanyaları yakından takip ediyor. Emekli maaşlarına gelen zam sonrasında müşterilerini kaybetmek isteyemeyen bankalar peş peşe duyuru yapmaya başladı. Bu kapsamda gelen son habere göre telefonuna o uygulamayı indirenlere 1.000 TL’yi kapacak! 8 gün sonra erecek. İşte detaylar..

Emekli maaşlarına gelen zam sonrasında bankalar peş peşe kampanya açıklamaya başladı. Garanti Bankası’nın kampanyası dikkat çekmeye başladı. Şubeye gitmeden hesabında 1.000 TL olsun isteyenler için kampanya detayları açıklandı.

ŞUBEYE GİTMEDEN PARALAR HESAPLARDA

Emekli maaşı, memur maaşı ve asgari ücrete gelecek zamlar belli oldu. Garanti Bankası yeni kampanyasını duyurdu. 1.000 TL hediye para verilecek. Kampanya 8 gün sonra sona erecek.

KAMPANYA DETAYLARI AÇIKLANDI

İşte Garanti Bankası tarafından yapılan kampanyanın detayları;

2 – 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

BU KARTLARA SAHİP OLANLAR ALABİLİYOR

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir. Kazanılan bonuslar 25 Şubat – 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar 26 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir. Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir. Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.