Gündem

Akaryakıt fiyatlarında indirim haberleri! Motorin litre fiyatı düşüşe geçti…

Akaryakıt fiyatlarında indirimler! Son zamanlarda yükselen motorin fiyatlarında indirim yapıldı. İndirim bu gece yapıldı. Cuma güne ise fiyatların bir kez daha değişmesi bekleniyor. İşte güncel akaryakıt fiyatları!

Ocak ayı içerisinde yükselmeye geçen motorin fiyatlarında indirim yapıldı! Bu gece yarısı yapılan indirim sonrasında akaryakıtta fiyatlar değişti. Cuma günü içinde yeniden fiyatların değişmesi beklentiler arasında.

Motorin litre fiyatına indirim geldi. Gece yarısı gelen indirim, sürücüleri sevindirdi. Ancak LPG’ye ise zam haberi yolda. Güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Yeni indirim haberi sonrasında değişen akaryakıt fiyatları.

Araç sahipleri tarafından oldukça sık takip edilen akaryakıt fiyatlarında değişikliler var. Bu gece yarısı motorin için indirim yapıldı. Ancak bu indirimden sonra yarın tekrar fiyatların değişmesi bekleniyor.

LPG, BENZİN, PETROLDE SON DURUM

Ocak ayı içerisinde motorin için birden fazla zam yapıldı. Ocak ayında yapılan zamlardan sonra litre fiyatı 22.08 liradan 23.50 liraya artış gösterdi. Ancak motorin için bu gece indirim yapıldı. Yapılan indirim sonrasında motorin için litre fiyatları düştü. Motorine 1.02 lira değerinde bir indirim yapıldı. Sürücülerin yüzleri, bu indirim haberinden sonra güldü.

Gelen son bilgilere göre de 3 Şubat Cuma gününün gecesinde tekrardan bir indirim daha yapılacak. Motorin litre fiyatında 5 kuruş daha indirim yapılması bekleniyor. Gelecek olan indirim sonrasında akaryakıt fiyatlarında sürücüleri memnun eden bir durum meydana gelecek.

Motorin indirimi yanı sıra, 3 Şubat Cuma günü LPG için zam gelmesi de bekleniyor. Cuma gecesinden itibaren LPG için 1.07 lira artış yapılması beklentiler arasında.

Motorin ve LPG fiyatlarında değişiklik yaşanırken, benzin için şu anda herhangi bir değişlik yok. Benzinin en son litre fiyatı 21.14 liraya çıktı. Petrol fiyatları ise geçen hafta 89 dolara çıktı. Son altı hafta içerisinde en yüksek seviyeyi gördü. Anca dün itibariyle Brent petrolde gerileme yaşandı.

İSTANBUL

  • Benzin: 21.14 lira
  • Motorin: 22.48 lira

ANKARA

  • Benzin: 21.34 lira
  • Motorin: 22.67 lira

İZMİR

  • Benzin: 21.28 lira
  • Motorin: 22.73 lira