Editörün SeçtikleriGündem

52 ilde okullar tatil edildi: Son dakika tatil haberleri peş peşe geldi! İşte okulların tatil olduğu iller

Türkiye kar yağışına resmen teslim oldu. Bunun üzerine peş peşe gelen son dakika haberlerine göre 5 ilde birden okullar tatil edildi. Okulların 1 gün boyunca tatil olduğu illerin tam listesi haberimize eklendi.

Valiliklerden meydana gelen kar yağışı sonrasında okulların tatil olduğuna dair peş peşe açıklamalar geldi. 6 Şubat tarihinde yarı yıl tatili sona erecek, tüm Türkiye’de okul zili çalacaktı. Ancak gelen son habere göre 52 ilde okullar bugün tatil edildi.

1 GÜN BOYUNCA OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLLER

Siirt, Çanakkale, Gümüşhane, Yalova, Tokat, Van, Antalya, Şırnak, Erzincan, Muğla, Balıkesir, Iğdır, Sinop, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Sakarya, Kırıkkale, Düzce, Ardahan, Denizli, Aksaray, Samsun, Kars, Konya, Kırşehir, Yozgat, Ağrı, Burdur, Afyonkarahisar, Erzurum, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Isparta, Giresun, Gaziantep, Malatya, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Hakkari, Tunceli, Bingöl, Şanlıurfa, Diyarbakır’ın Cüngüş ile Dicle ilçeleri ve Batman’ın Gercüş ilçesinde ve Bitlis’in kent merkezi, Tatvan, Güroymak, Hizan ve Mutki ilçelerinde ve İzmir Tire ilçesinde ve Antalya’nın Korkuteli, Elmalı ve Akseki ilçelerinde ve Adana’nın Aladağ, Saimbeyli ve Feke ilçelerinde okullar 1 günlüğüne tatil edildi.