Gündem

Oyuncu ve sunucu Zuhal Topal’ın acı kaybı! Yakınları enkaz altında hayatını kaybetti!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki yıkıcı deprem sonrasında binlerce vatandaş can kaybı yaşadı. Enkaz altından cansız bedenlerine ulaşılan insanlar, tüm ülkenin ve sevenlerinin kalbini sızlattı. Tanıtan isim Zuhal Topal’da enkaz altından acı haberi aldı.

Güneydoğu’da yaşanan şiddetli depremlerden sonra tüm ülkeye acıya boğuldu. Birçok ili de etkisi altına alan depremden sonra binlerce vatandaş enkaz altında kaldı. Arama kurtarma ekiplerinin çabası ile kimisi kurtarılmayı başarırken kimisinin maalesef cansız bedenine ulaşılmakta.

Tanıtan isim Zuhal Topal’ın da yakınları enkaz altında kaldı. Sevilen oyuncu ve sunucu bölgeden gelecek olan müjdeli haberi dört gözle bekledi. Ancak, ekiplerden acı haber geldi.

DAYISI, KUZENİ VE ARKADAŞINI KAYBETTİ

Oyunculuk ve sunuculuk yapan Zuhal Topal’ın dayısı, kuzeni ve arkadaşları da meydana gelen depremde göçük altındaydılar. Arama kurtarma ekiplerinin bütün çalışmalarına rağmen maalesef, cansız bedenlerine ulaşıldı. Zuhal Topal acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Tüm ülkenin ve sevenlerinin yüreği sızladı.

YAŞADIĞI ACIYI SOSYAL MEDYADA DİLE GETİRDİ

Zuhal Topal sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı; Ancak bugün gelebilen kurtarma ekibi dayımın ve kuzenimin cansız bir şekilde bedenlerine ulaşmışlar. Acıma öfkemi, yasıma geride kalan vatandaşlar için umudum birbirine karıştı. Allah’ım yaşam mücadelesi verenlerini kurtulan bütün vatandaşlarımızın ve canla başla çalışmakta olan bütün ekiplerin, yardımcısı olsun. Arayan, soran merak eden herkese çok teşekkür ederi. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı sağ olsun, ifadelerini kullandı.

Deprem sebebiyle hayatını kaybetmiş olan arkadaşıyla beraber fotoğrafını paylaşan Zuhal Topal, şu cümleleri kullandı; bu acının herhangi bir şekilde tarifi bulunmuyor. Giden her can bizim canımız ama daha 2 ay önce bütün hafta birlikte sohbet ettiğimiz, hayatından geçtiğimiz genç yaştaki dünya iyisi olan Levent’in vefatı yüreğimi dağladı. Allah ailesine sabır versin. Rabbim yakınlarını kaybeden tüm herkese güç, derman, sabır versin, ifadelerini kullandı.

Tanınan isim Zuhal Topal, kayıplarının acısını bu şekilde dile getirdi. Arama kurtarma ekiplerinin bölgede ki yoğun çabası sürüyor.