Editörün SeçtikleriEkonomiGenel

Akbank müşterileri dikkat: Sadece 4 gününüz kaldı! 4 gün sonra ..

Özel bankalar arasında yaptığı kampanyalarla dikkat çeken Akbank tarafından yeni bir açıklama daha geldi. Akbank, yaptığı açıklamasında kampanyaya dahil olmak isteyenlere nisan ayı sonuna kadar bin TL para verileceği ifade edildi. Akbank kampanya detayları ayrıca açıklandı.

Akbank’ın aktardığı son bilgiye göre Axess’e başvurup yapılan her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL toplam da ise bin TL’ye varan chip para verilecek. Kampanya için son tarihin 30 Nisan olduğu gelen bilgiler arasında.

KAMPANYA DETAYLARI

Akbank tarafından yapılan son açıklamaya göre kampanya detayları şu şekilde ifade edildi:

Kampanya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.04.2023 –30.04.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 30.04.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabilir.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 15.05.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 31.05.2023 tarihine kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.

Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kampanya, profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında göründükten sonra katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan “ODUL” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Kampanyaya, belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size “kayıt oldunuz” bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olacaksınız. Katılım için gönderilen SMS’lerin, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirildiğini bilmenizi isteriz.

Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınızı adresinize ulaşmadan, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.

Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.000 TL’lik harcama için geçerlidir.

Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kartları ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.

Akbanklılar kampanya boyunca toplam 1.000 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.

Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.