Personel Alımı

KOSGEB Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

KOSGEB bünyesinde çalıştırılmak üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6 ncı maddesi ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmeliğin 8 inci maddesi uyarınca, 10 (on) sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu.

KOSGEB bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 bilişim personeli alacağını resmi web sayfasından duyurdu adaylarda aranan nitelikler ve sınav tarihi belirlendi. Duyuruya göre  Kurum tarafından 04 ve 08 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak sınavlar sonucunda 10 personel istihdam edilecek.

Başvurular 21 mart 31 mart tarihleri arasında KOSGEB’in resmi web sayfası üzerinden yapılacak.Verilen formların eksiksiz doldurulması gerekiyor.Yapılan duyuruda  KOSGEB ‘e başvuracak bilişim personeli adaylarının  okul mezuniyet durumları(eğitimini yurtdışında tamamlamış olanların ayrıca diploma denklik belgesini ve diğer belgelerini)nın ve en geç 6 ay önce çekilmiş fotoğraflarının elektronik ortamda taratılıp başvuru formuna eklenmesinin ön şartlardan olduğu belirtiliyor.

KOSGEB üzerinden başvuruda bulunan bilişim personeli adaylarından uygun görülenler sözlü mülakat için kuruma davet edilecek.

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ BAŞKANLIĞI Sözleşmeli bilişim personeli sınav duyurusunun tam metnini bilgisayarınıza indirmek için lütfen