Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı

 Fırat Üniversitesi Hemşire Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü’nden Hemşire Alımı yapılacağına dair ilan duyurusu yayımlandı. Söz konusu ilan duyurusu az önce DPB üzerinden de yayımlandı. Fırat Üniversitesi’nin hemşire alımı için başvuruda bulunacak adayların Hemşirelik Lisans Programından Mezun Olması gerekiyor.
 

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı Başvurular İçin Son Tarih Ne Zaman?

Üniversitenin Hastanesinde görevlendirileceği belirtilen Sözleşmeli hemşire alımı için başvurular 2 Haziran 2016 ile 16 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacak.

Başvuruda bulunacak adayların T.C. vatandaşı olması, Kamu haklarından herhangi bir mahrumiyetinin bulunmaması, sabıka kaydının olmaması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması, 657 sayılı kanunun 53. Madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini yapmasına engel herhangi bir vücut ya da akıl sağlığı sorununun olmaması gerekiyor.

Başvurular Nereye Yapılacak?
 

Başvurular 16 Mayıs 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvuru formu ve talep edilen belgeler ile yapılacak. Söz konusu başvuru işlemleri için gerekli belgeler ve tüm detaylara göz atmak için lütfen aşağıdaki ilan duyurusu metnine göz atın.