Kamu Personelleri

Uşak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP Alım İlanı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Uşak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile Sosyal Hizmet Merkerzi’nde görevlendirilmek üzere 6 Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Özel Hizmet Alımı yoluyla çalıştırılacak olan Danışma Yönlendirme/ASDEP görevlisine asgari ücretin %110 fazlası ücret ödenecek ve ilave olarak yemek + yol ödenecektir.

Alınacak Personel:

Danışma Yönlendirme/ASDEP görevlisi (6)

Not:‘Teknik Şartname 6.Madde 9.bendi ‘Aile Sosyal Destek faaliyetlerinin tercihen bir kadın bir erkekten olmak üzere en az ikişer kişilik ekiplerce yapılmasını sağlar. Personel temin sürecinde de buna ilişkin tedbiri alır’ denildiği için. 6 Danışma Yönlendirme/ASDEP görevlisi elamanı alımı yapılacağı için 3 erkek- 3 kadın seçilecektir. KPSS Puan sıralaması erkek ve kadın ayrı ayrı yapılacaktır. 15 erkek ve 15 kadın aday asil listeye alınacaktır.

Genel Şartlar:

* Türk vatandaşı olan

* Kamu haklarından mahrum bulunmayan

* Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmayan veya muvazzaflık hizmetini yapmış, yahut en az 2017 yılı sonuna kadar erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olan,

* Danışma Yönlendirme Elemanı/ASDEP Görevlilerinden Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmayan, 

* Ülkenin her yerinde görev yapmasına, her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etme engeli bulunmayan,

* Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümleri mezunları ve bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olan,

* ÖSYM tarafından 2015 ve 2016 (lisans) yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS), KPSS P3 puan türünden en az 60 (altmış) puan alan, (Başvuru tarihlerinde 2017 KPSS-P3 sınav sonuçları açıklanması halinde 2017 KPSS P3 sonucu ile de başvurular kabul edilir.)

* Başvuruda bulunanların en yüksek puana göre yukarıdan aşağı sıralanması neticesinde, alınacak Danışma Yönlendirme Elemanı/ASDEP Görevlisi sayısının 5 (beş) katı aday içerisinden yapılan mülakat/değerlendirme sonucunda asil listeye girmiş olan, (Yapılan değerlendirme sonucunda sınavı kazanıp asil listeye girmiş olan personelin işe başlamaması, işten ayrılması vs. durumları göz önünde bulundurularak, idareye verilen yetki sayısınca yedek liste belirlenir)

Başvuru İçin Gereken Belgeler:

* Başvuru formu link üzerinden alınabilir. Başvuru Formu İçin TIKLAYIN.

* Sağlık Raporu (Aile Hekiminden de alınabilir)

* Nüfus Cüzdan Fotokopisi

* İkametgah Belgesi (ikamet şartı aranmamaktadır)

* Adli Sicil Belgesi (edevlet üzerinden alınabilir)

* Lisans Diploma Fotokopisi (belgenin aslı başvuru esnasında görülecektir)

* KPSS Sonuç Belgesi

* Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Erkek Adaylar İçin)

* 2 Adet Yeni Çekilmiş Fotoğraf

Başvuru Süreci:

Uşak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile başvuruları 27 Mart – 21 Nisan 2017 tarihleri arasında kabul edecek.

Kamupersoneli.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir