Eğitim

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri İçin Son Gün

İktisat ve İşletme Fakülteleri İçin 2015-2016 Öğretim Yılı Kayıt Yenileme İşlemleri İçin Son Gün
Kayıt yenileme işlemi için  ve ders ekle – sil işlemlerinin aktif duruma gelmesi için gereken miktarın ödeme işlemi ile olacaktır.
İktisat ve İşletme Fakülteleri için kayıt yenileme işlemler 22 Şubat 2016 Pazartesi günü başlayan işmler 04.03.2016 Cuma yani bugün itibari ile bitiyor. Öğrenciler kayıt yenileme  ve  ders ekle – sil işlemleri  bugün mesai saati bitişi ile son bulacaktır.

Kayıt yaptıran öğrenciler için mazaretli kayıt yenileme durumunda ise imazeretli olanlar öğrenciler 04 Mart 2016 Cuma  yani bugün kayıtlarını yeniletebilirler.Bahar Dönemi için  kayıt yenileme işleminde bulunacak öğrenciler ders almaların konusunda 30 AKTS krediden fazla olmayacak şekilde fakülte ayarlama yapacaktır.

Öğrenciler tekrar aldıkları dersler dışında fakülteden atanan dersleri çıkartabilir ya da en fazla  45 AKTS krediyi geçmeyecek bir durumda üst yarıyıldan ders alabilme haklarına sahipler.Ders ekle-sil işlemini yapan  öğrenciler 2015 / 2016 öğretim yılı Bahar Dönemi için Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti / Öğrenci Katkı Payı ödemelerini  ise aşağıdaki açıklaması yapılmış olan ödeme seçenekleri içerisinden birini seçerek işlemlerini yapabilirler.

1 ) Kredi Kartı veya Banka Kartı ile öğrenci sayfasından
2 )Vakıfbank şubelerinden veya ATM’ ler üzerinden kartlı veya kartsız işlem
3 ) 444 0 724 telefon bankacılığı veya İnternet bankacılığı ile yapabilirler.