Akademik Personel Alım İlanları

Galatasaray Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü, yayımladığı ilan ile bünyesinde bulunan fakültelerin açık olan akademik kadrolarına personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları şöyle:

Alım yapılacak Kadrolar:

* Doçent

* Profesör

Alım Yapılacak Fakülteler:

*  Hukuk Fakültesi

* Fen Edebiyat Fakültesi

* İletişim Fakültesi

* Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi

* İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Genel Şartlar:

* 657 sayılı DMK’nın 48.maddesinde yer alan şartları taşımak

* Başvuru yapılacak alanda çalışma yapmış olmak

Genel Açıklamalar:

* Profesör kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesinde belirtilen şekilde, dilekçe ekinde özgeçmişini, Doçentlik belgesini, yabancı dil belgesini, 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini (başlıca araştırma eseri belirtilecektir), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 6 adet dosya halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına,

Doçent kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 14. maddesinde belirtilen şekilde, özgeçmişini, Doçentlik belgesini, yabancı dil belgesini, 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 4 adet dosya halinde dilekçelerine ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla ve eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir