Akademik Personel

Akdeniz Üniversitesi 1 Akademik Personel Alıyor

Akdeniz Üniversitesi 1 akademik personel alacak. Devlet Personel Başkanlığı sitesinden yapılan duyuruda üniversitenin uzman kadrosunda çalıştırılmak üzere bir akademik personel alımı yapılacağını duyurdu.

Akdeniz Üniversitesi bünyesine 1 akademik personel alacağına dair bir ilan yayımladı. Devlet Personel Başkanlığı sitesinden yayımlanan ilanda üniversitede görev yapmak üzere personel alımı yapacak.Başvurular bu günden (04.03.2016) 18.03.2016 tarihine kadar geçerli olacak.Başvuruların ön değerlendirme tarihi 23.03.2016 Sınava girmeyi hak kazananlar için Sınav Tarihi 25.03.2016 olarak belirlendi.Akdeniz Üniversitesinin Akademik Personel adayında aradığı
Özel Şart
Toprak Bölümü Lisans Mezunu, Toprak Etüd Haritalama ve Toprak Tanımlama üzerine deneyimli olmak.

Ünvan Şartları
 Alanda en az iki yıl tecrübeli, Lisans Mezunu, Adayların tecrübelerini belgelendirmeleri gerekmektedir.

Toprak Bölümü Lisans Mezunu, Toprak etüd haritalama ve toprak tanımlama üzerinde deneyimli akademisyen adayları başvurularını şahsen yada posta yoluyla Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu / ANTALYA adresine yapabilirler.

Antalya Üniversitesi Akademik Personel İlanına başvuru yapacak adaylar başvurularına başvuru dilekçesi, özgeçmiş, Lisans diploma fotokopisi, Lisans not durum belgesi(Transkript) Nüfus cüzdanı fotokopisi ,Ales belgesi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf adet vesikalık Hizmet Belgesi ve Avet belgesini başvurularında belirtmeleri gerekmektedir.

Akdeniz Üniversitesi’nin Devlet Personel Başkanlığı’nda yayınlanan ilanının detayına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.