Emniyet Personeli

4 Bin Özel Harekat Polis Memuru Alımı İçin Ön Başvuru Süresi Uzatıldı

POMEM 4 Bin Özel Harekat Polisi Alımı için ön başvuru süresini 10 Mart’a uzattı.
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) sabah saatlerinde resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruyla Özel Harekat branşı için başvuru yapmak isteyen polis memurlarının ön başvuru süresini uzattığını duyurdu. 

Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi internet sayfası üzerinden  5 mart 2016 cumartesi günü sabahı yapılan duyuruda 17’nci dönem Polis Meslek eğitimi Özel Harekat Branşlı polis memuru adayların ön başvuru sürecinin 10 mart 2016 perşembe günü mesai bitimine kadar uzatıldığını duyurdu. 

Emniyet Genel Müdürlüğü 4000(4 bin) Özel Harekat Polisi Alacak
17.Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) ön başvuru yapacak özel harekat branşlı erkek polis memurları için ek süre tanındı. Emniyet Genel Müdürlüğü web sayfasından ön başvuru sürelerinin 10 mart 2016 perşembe gününe kadar devam ettiğini belirtti.

4 Mart’da Özel Harekat Branşı için başvuru yapamayanlar DİKKAT
Daha önce yayınlanan ilanda 4 mart son ön başvuru tarihi olarak belirlenmişti. Adayların sınav yeri ve tarihlerinin belirlenip açıklanması 1 nisan 2016  olarak belirlenmişti. Adayların yer ve sınav tarihlerinde değişiklikle ilgili herhangi bir duyuru henüz bulunmuyor. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek eğitimi Özel Harekat branşlı erkek polis memuru adaylar için başvuru ücreti 75 Türk Lirası olarak belirlenmişti. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek Eğitimi Özel Hareklat Branşlı Erkek Polis Memuru Aday Başvuru Kılavuzuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4 Bin Özel Harekat Polisi Alımı İçin Başvuru Kılavuzu

Bir Yorum

 1. Önlisans Mezunuyum 02.02.2016 terhis tarihim
  15.07.1989 doğum tarihim sizce bu alımlardan gaydalanabılırmıyım

 2. Lisans mezunlarina oz3l harekatta haksizlik.Bu vatani sizlerden sw fazla seviyoruz.2.plana itmeyin.keske okumasaydik askerluk yapsaydik.boyle veliskiler olmaz olmaz bir onceki yil kpss sarti simdi yok.tamam liseye askerlik ara lisansa arama bizlerinde fiziki durumlari cok iyi besyocular evelAllah 1 numara

 3. anlamiyorum bu kpss ve 30 yas sorununu biz30 yasindan sonra 55 60 yasina kadar nasil ve nerde caliacagiz.yetkililere sesleniyorum kamuda emekliligi dolmus sirf maasi dusecek diye emekli olmayan okadar kisi varki en kisa zamanda bu konuya el atilmasi gerekmekte.yetkililer uyanin artik cozun su isi.

 4. Bayanlarda alım yokmu bırde bu soruya acıklık getırılse
  Bence bayanlarada şans tanılmalı

 5. bayan alimi yok mu unv yeni kaydoldum ama birakir kosa kosa gelirim en cok istedigim tek hayalim olan meslek bu.

 6. Ben 31/12/1987 doğumluyum lisans mezunuyum askerliğimi yapmadım kpss den 58 aldım askerlik yapmadım pöh başvuru yapabiliyormuyum

 7. Arkadaşlar başvuru başladımı nerdwn başvuru yapcam yardmcı olurmusunuz

 8. Olmak istiyorum gerekirse vatanim icin olurum basvurar ne zaman arkadaslar

 9. Ilk okul menzunu olanlar polis ola biliyomu bilgi verecek varmi