Personel Alımı

THY Bilişim Personeli Alıyor

Türk Hava Yolları bünyesinde çalıştırmak üzere Bilgi Teknolojileri alanında tecrübe sahibi çalışma arkadaşları alacağını THY’nin resmi internet sitesi vasıtasıyla duyurdu.

Türk Hava Yolları(THY) resmi sitesinde yayınladığı ilanda aradığı çalışma arkadaşlarıyla genel kriterleri şu şekilde belirtti ;

Başvuruda bulunacak adayların T.C vatandaşı olması , adli, ve sicil arşiv kaydının bulunmaması gerekiyor. Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , askerlikten muaf veya iki senelik tecilli olması ayrıca adayların 1981 yılından sonra doğmuş olması gerekiyor. Başvuruda bulunan adayların seyahet engelinin bulunmaması, uluslararsı projelerde görev alabilecekleri ve bu projelere uygun tempoyu sağlayabilmeleri isteniyor. THY başvuruda bulunacak adayların araştırmayı seven, analitik düşünebilen, takım çalışmasında problem oluşturmayacak ve yüksek motivasyonlu olmalarını talep ediyor. Türk Hava Yolları ingilizce seviyesini kendi bünyesinde yapacağı sınavla belirleyecek bu sınavda başarılı olma şartı bulunuyor..

YDS: 75
IELTS (Academic): 6,5
TOEFL: 79

Türk Hava Yolları bünyesinde çalıştırmak üzere  Mobil Yazılım uzmanı , Kullanıcı Deneyimi Uzmanı, Web Ön Yüz Geliştirme Uzmanı ( Front End Developer) , Java Uzmanı ve İş Analisti istihdam edecek.

Yukarıda belirtilen şartları yerine getiremeyen hiç bir başvuruyu kabul etmeyecektir. Başvuru resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Yukarıda sayılan kriterleri yerine getiren adaylar yazılı ve sözlü sınav için mülakata davet edilecek.

Kamupersoneli.net