Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi yayınladığı ilanı ile kendi bünyesinde iş imkanı sağlamak üzere öğretim üyesi personel alımı yapacağını duyurdu.

Öğretim üyesi personeli alımı ile alakalı olarak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğünden bir yazı yayınlandı. Bu yazı Bülent Ecevit Üniversitesinin personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. Bülent Ecevit Üniversitesinin personel alımı ile alakalı olarak yayınladığı yazı şu şekilde;

Bülent Ecevit Üniversitesinin fakülte ve Yüksekokullarda açık bulunan kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim kanununun konu ile ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

İlana başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde olacaktır. İlan ise 5 Mart 2016 tarihinde yayınlanmıştır. Personel alımlarına ilişkin olarak Yardımcı Doçent kadroları için ilgili Fakülte ve Yüksekokul Müdürlüklerine, Doçent kadroları içinse Rektörlük Personel Daire Başkanlığına dilekçe ile başvuru yapılacak. Yapılacak dilekçe ile başvurularda dilekçe ekinde;

1 – T.C. Kimlik No’larını gösterir beyanlarını,

2 – Tüm diplomalarını veya öğrenim durumlarını gösterir belgelerinin onaylı sureti,

3 – Üç adet fotoğraflarını,

4 – Başvuracak adayların başvuru formunu(http://w3.beun.edu.tr/adresinden temin edilecektir.)

5 – Üniversitemizin http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan Üniversitemiz Birimlerinde Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkelerinde yer alan formları,

6 – Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuna müracaat edenlerin 4 (Dört) nüsha halinde

a) Özgeçmişlerini,

b) Yayın listelerini,

c) Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile birlikte

başvuru yapmaları gerekiyor. 

Başvuru yapanların Bülent Ecevit Üniversitesi http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan Bülent Ecevit Üniversitesi Birimlerinde Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkeleri”nde belirtilen şartları sağlamış olmaları gerekiyor. 

Yardımcı Doçent kadrolarına başvuru yapan adayların başvuru dilekçelerinde hakim oldukları yabancı dilleri belirtmeleri gerekiyor. 

Başvuru yapan adayların yurtdışından almış oldukları diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Son olarak posta’da ki gecikmeler kabul edilmeyecektir, ayrıca yukarıda ki istenen belgelerden bir tanesin bile eksik gönderilmesi dahilin de başvurular kabul edilmeyecektir. 

Kamupersoneli.net