Genel

Araba Markalarının Bayrama Özel Kampanyaları ve Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatları

Ford Ağustos Bayram Kampanyası 

Ford binek araç kampanyası yanı sıra aynı zamanda ticari araçlar kategorisinde de cazip fırsatlar sunuyor. Ford ticari araçlar sınıfında yer alan tüm araçlara 3 yıl sınırsız kilometre garantisi verilirken buna ek olarak olarak aynı zamanda kredi paketlerinde de daha iyi koşullar sunuluyor. Ford Ağustos kampanyaları içerisinde binek araçlar için 4 yıl garanti ya da 100 bin kilometre garantisi veriliyor. Ford Kuga 2017 modelinin dışında kalan diğer tüm binek araçlarda 30 bin liraya kadar kredi desteği 15 ay vadeli olmak koşulu ile faizsiz araç kredisi kullandırılıyor. Ford Tourneo Courier 2017 modelinde de 20 bin lira kredi desteği 20 ay vadeli olmak üzere yüzde 0,99 faiz oranı ile kulladırılıyor. 

Toyota Ağustos Bayram Kampanyası 

Türkiye’nin en çok satılan araba markaları arasında yer alan Toyota Ağustos kampanyaları kapsamında nakit indiriminin yanı sıra aynı zamanda Toyota Finans ile kredi desteği de veriyor. Toyota Corolla 2017 modelinde 20 bin liraya kadar olan kredi destek paketlerinde yüzde 0,99 faiz oranı uygulanırken Toyota Auris 2017 modelinde ise 30 bin liraya kadar olan araç kredisi desteği 24 ay vadeli olmak koşulu ile yüzde 0,90 faiz oranı ile kullandırılıyor. Toyota Hybrit teknolojisi ile yarının arabaları bugünden kulanımınıza sunuluyor. 

Renault Ağustos Bayram Kampanyası 

Bayrama özel taşıt kampanyaları düzenleyen markalar arasında yer alan Renault bayrama özel olarak şimdi al 2018’de öde kampanyası ile büyük ilgi görüyor. İsteyen müşterilerine ödeme öteleme fırsatı sunan marka isteyen müşterilerine ise yüzde 0,99 faiz oranı ile taşıt kredisi kullandırıyor. Renault Clio 2017 ve Renault Megane modellerinde de geçerli olan kampanya ile araçlarını şimdi alan kişiler ödemelerine ise 2018 yılından itibaren başlıyor. 

Hyundai Ağustos Bayram Kampanyası 

Bayram kampanyası düzenleyen markalar arasında dikkat çekenlerden biri olan Hyundai sunduğu fırsatlarda “şimdi tam zamanı” dedirtmeyi başarıyor. Hyundai i30 2017 modelinde cazip fiyat seçenekleri ile ödeme kolaylığı sunuluyor. Hyundai i30 fiyat listesi üzerinde yapılan indirimlere ek olarak 2 bin 500 lira nakit indirimi ya da 15 bin liraya 15 ay vadeli taşıt kredisi kampanya kapsamında faizsiz taşıt kredisi olarak kullandırılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir