Akademik Personel

Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor. Kaç kişi ve hangi  kadrolarda alacağı ise detaylı bir şekilde haberin içeriğinde açıklanmıştır.

8 Bölüm  için personel alımı sağlayacak Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi için başvuru yapmak isteyen adaylarda aşağıdaki şartlar istenmektedir.
– Başvuru da bulunmuş bütün adayların Devlet hizmetine girmek şartlarında istenen koşullara uyumlu olmaları gerekmektedir.

– İlanlara müracaatta bulunmak isteyenler için başvuru zamanı ilanın açıklandığı tarihten itibaren 15 ( onbeş ) gün içerisinde yapılması gerekmektedir ayrıca  posta yolu ile başvuru yapan adaylarda başvuruda gecikme sebebi ile kabul söz konusu değildir.

– Yabancı ülkelerden eğitimini tamamladığı için almış oldukları diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından onaylanmış yani denkliği alınması şartı vardır.  

– Doçent kadroları için müracaatta bulunmak isteyen adaylar yayın dosyaları içerisinde  Personel Dairesi Başkanlığı tarafında gönderim kutusu temin edebilme hakkına sahiptir.

– Yardımcı Doçent kadrolarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar doçent unvanını almış olanlar ve Profesörler müracaatta bulunamazlar.

– Başvuru da bulunmak isteyen adaylar Hizmet Belgesisini Üniveriste dışarısında müracaat işleminde bulunacaklar için ihtiyaç olmaktadır.

22 kişi alımı sağlayacak olan Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi alımlarını aşağıdaki bölümler için yapacaktır.

– Fen Fakültesi – Fizik Bölümü – Doçent – 1 Kişi

– Spor Bilimleri Fakültesi – Antrenörlük Eğitimi – Doçent – 3 Kişi

– Spor Bilimleri Fakültesi – Beden Eğ.ve Spor Eğitimi – Doçent – 2 Kişi

– Spor Bilimleri Fakültesi – Antrenörlük Eğitimi – Yrd.Doç – 3 Kişi

– Spor Bilimleri Fakültesi – Rekreasyon – Yrd.Doç – 3 Kişi

– Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu – Sivil Hava Ulaştırma İşl. – Yrd.Doç – 2 Kişi

– Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu –  Sivil Hava Ulaştırma İşl. – Yrd.Doç – 4 Kişi

– Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu – Sivil Hava Ulaştırma İşl – Yrd.Doç – 4 Kişi şeklinde alım yapılacaktır.