Kamu Personelleri

Genç Memurlardan Genç Suriyelilere Destek

Suriyeli Sığınmacılar ve Genç Memur-Sen’liler gönüllerince eğlenip halaylar çektiler.

Şanlıurfa Genç Memur Sendikası üyelerince Suriyeli sığınmacılar için moral etkinliği düzenlendi. Genç Memurlar ve suriyeli sığınmacılar halaylar çekti, Gönüllerince eğlendi. Genç Memur-Sen Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Veysi Bozdağ etkinlikle ilgili Şanlıurfa Genç Memur-Sen üyeleri tarafından Suriyeli sığınmacılara moral vermek için bir etkinlik düzenledi.

Etkinlikte Suriyeli sığınmacılar ile genç memurlar halay çekip gönüllerince eğlendi. Etkinlikle ilgili bilgi veren Genç Memur-Sen Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Veysi Bozdağ sendikanın değerlerini yerine getirmek için böyle bir çalışmaya imza attıklarını gençliğin yararına çalışmalara devam edeceklerini ve bu tür etkinliklere devam edeceklerini bildirdi.

Suriye’den çeşitli zorluklarla, yokluk ve açlıkla mücadele ederek ülkemize sığınan bu Suriyeli kardeşlerimize Türkiye’ninde kendileri için vatan doprağı olduğunu hatırlatmak için bu etkinliği düzenledik minvalinde konuştu. Genç Memur Sen Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Veysi Bozdağ 100’ü aşkın Genç Memur-Sen’linin Suriyeli sığınmacılar için destek ve yardımlarda bulunduğunu hatırlattığı konuşmasında “elimizden geldiğince onların güzel bir gün geçirmelerini sağlamaya çalıştık” dedi.

Suriyeli sığınmacılar ve Genç Memur-Sen’liler ve Suriyeliler birlikte oyunlar oynadı ve şarkılar söyledi. Genç Memur-Sen Şanlı Urfa İl Başkanı Mehmet Veysi Bozdağ yaptıkları etkinliği “ALLAH rızasını kazanmak için” yapıldığı vurgusunu yaptı. Konuşmasına son verirken yapılan etkinlikte emeği geçen tüm Şanlıurfa Memur-Sen ailesine ve il yönetimine teşekkür etti.

Kamupersoneli.net