Personel Alımı

Ankara Sanayi Odası Personel Alıyor

Ankara Sanayi Odası verdiği ilan ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Ankara Sanayi Odası bir ilan yayınlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Ankara Sanayi Odasının personel alımı Teknik Uzman Yardımcısı kadrosunda gerçekleştirilecektir. 

Ankara Sanayi Odası işinde profesyonel olmuş kişiler ile çalışmak isteyen bir kurumdur. Bundan dolayı bünyesinde kaliteli personeller barındıran Ankara Sanayi Odası personel alımlarında başvuru yapan adayların kalitesi bilgisi ve donanımını ölçmek adı altında adaylardan bazı şartları karşılamalarını bekliyor. 

Ankara Sanayi Odası yayınladığı ilanda başvuru yapacak adayları aydınlatmak ve alım yapılacak iş hakkında bilgi vermek amacı ile işin tanımı açıklamasını yayınlamıştır. Ankara Sanayi Odası personel alımı ilanında yayınlanan işin tanımı açıklaması şu şekilde;

Sanayi firmalarının yıllık üretim ve tüketim kapasitelerini tespit etmek, kapasite raporlarını düzenlemek, ekspertiz raporu hazırlamak ve mevzuat çerçevesinde sanayi firmaları için gerekli belgeleri düzenlemek üzere görev yapmak için teknik uzman yardımcısı personel alımı gerçekleştirilecektir. 

Ankara Sanayi Odası personel alımlarını yaparken adaylardan birçok şartı karşılamalarını bekliyor demiştik. Şuan ilana başvuru yapacak adayların akıllarında oluşan merak konusu ise başvuru şartları neler şeklinde. Ankara Sanayi Odası personel alım ilanına başvuru yapacak adaylarda aradığı nitelikleri şu şekilde sıralamıştır;

– En az dört yıllık Makine Mühendisliği,

– En az dört yıllık Elektrik Mühendisliği bölümü mezun olmak.

– 2015 yılı (A Grubu) Kamu Personel Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

– Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS) en az C düzeyinde veya Yüksek Öğretim Kurumu tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğeri yabancı dil belgesine sahip olmak.

– Tercihen konusunda iş deneyimine sahip olmak.

– Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olmak.

– Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, araştırıcılık yönü kuvvetli, gelişmeye açık olmak.

– Sorumluluk alabilen ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek olmak.

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Ankara Sanayi Odası personel alım ilanında son başvuru tarihi 14 Mart 2016 Pazartesi günü olarak belirtilmiştir. İlanda yayınlanan başvuru adresi ise Atatürk Bulvarı No: 193 Kavaklıdere / Ankara şeklindedir. Ankara Sanayi Odası personel alım ilanında iletişim bilgileri olarak İnsan Kaynakları Müdürlüğünün telefon numarası verilmiştir. İnsan Kaynakları Müdürlüğü iletişim numarası ise 0312 417 12 00 mail adresi ise ik@aso.org.tr olarak belirtilmiştir. 

Kamupersoneli.net