Personel Alımı

İzmir Buca SYDV Personel Alıyor

İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı verdiği ilan ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 personel alımı gerçekleştirecek. İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarını Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrolarında yapacaktır. 

İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın personel alımları daimi işçi statüsüne gerçekleştirilecektir. Yayınlanan İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı 7 Mart 2016 tarihinde yayınlandı, yayınlanan bu ilana 18 Mart 2016 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.  İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanında özel şartlar ve genel açıklama olarak 10 maddelik bir açıklama yapılmıştır. İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanında yayınlanan genel şartlar ve açıklamalar şu şekildedir;

1.Bölüm şartı aranmaktadır.(4 Yıllık Fakültelerin, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Ekonomi,Maliye,Kamu Yönetimi,Muhasebe,Hukuk,Bilgisayar Mühendisliği,Bilgisayar Öğretmenliği,Matematik Öğretmenliği,Edebiyat Öğretmenliği,Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak.) 

2.En son ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavından KPSSP3 türünden en az 60 ve üzeri puan almış olmak. 

3.Son 1yıl içinde tam teşekkülü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair,sağlık kurulu raporu almak. 

4.Erkek olmak ve Askerliğini yapmış olmak. 

5.Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı 

6.Son müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış, 31 yaşından gün almamış olmak 

7. İzmir ilinde ikamet ettiğine dair nüfus müdürlüğünden alınmış yerleşim yeri belgesi 

8.İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli örnekleri dosya ile birlikte ilgililer tarafından bizzat Vakfa sunulacaktır. KPSSP3 belgesi bilgisayar çıktısı olabilir. Diğer istenilen belgeler aslı ibraz edilmek şartı ile yetkili makam tarafından görülerek onaylandıktan sonra tasdikli fotokopisi kabul edilerek aslı iade edilecektir. 

9.Son başvuru tarihine kadar istenilen belgeleri ve şartları tam olarak yerine getirerek belgelerini ibraz edenler arasında KPSSP3 puan türünde en yüksek puana sahip olandan başlayarak ilk 15 müracaatçı mülakata tabi tutulmak üzere sistem üzerinde ve ilgililerin mail adreslerine bildirilmek suretiyle ve ayrıca hükümet konağı ilan tahtasında ilan edilmek suretiyle duyurulacaktır. Sözlü sınava hak kazananlar 6 Nisan 2016 tarihinde saat 10.00’da Buca Kaymakamlığı makam odasında hazır bulunmaları gerekmektedir.

10. Son müracaat tarihi itibari ile belgelerini tam olarak ve bizzat teslim etmeyenler mülakata alınmayacaklardır. Mülakat tarih ve saatinde söz konusu yerde hazır olmayanların hakkı düşmüş olacaktır.

İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına yukarıda ki şartları ve açıklamaları yerine getiren adayların başvuruları kabul edilecektir. 

 Kamupersoneli.net