Özel Sektör İş İlanları

Turkcell Aralık Ayında Türkiye Genelinde Yüzlerce Personel Alıyor

Turkcell, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak Türkiye genelinde açık bulunan 157 pozisyonda görevlendirilmek üzere yüzlerce personel alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak personeller, personel açığı olan pozisyonlarda sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek. Alım yapılacak pozisyonlar arasında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Satış Geliştirme ve Destek Uzmanı, Verimlilik Yönetimi Uzmanı, Kullanıcı Destek Sorumlusu, Kalite ve Test Uzmanı, Bölge Satış Yöneticisi, Satış Müdürü, Operasyon Destek Müdürü yer alıyor.

Personel alımları İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere; Çorum, Edirne, Erzurum, Kırıkkale, Diyarbakır, Sivas, KKTC, Elazığ ve Kayseri’de yapılacak.

Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Ayrıca; esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmak, MS Office programlarına hakim olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da en az 1 yıl tecilli olmak gerekiyor.

Adaylarda aranan diğer şartlar arasında takım çalışmasına yatkın olmak, güçli iletişim becerilerine sahip olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor ya da edebilecek olmak yer alıyor.

Turkcell personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor. Adaylar, ilan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/2hXemp linkini tarayıcılarının adres satırına kopyalayabilirler.

KAMUPERSONELİ.NET – ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir