Özel Sektör İş İlanları

BEDAŞ Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Boğaziçi Elektrik Dağıtım web sayfası üzerinden yayımladığı personel alım ilanında güncellemeye gitti. 

Farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıklayan BEDAŞ personel alımlarını İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla adaylara duyuruyor. 

BEDAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre kurum tarafından yayımlana ilana en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabilecek. İşte detaylar;

BEDAŞ PERSONEL ALIM İLANINI GÜNCELLEDİ

Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nce adaylara duyurulan personel alım ilanında çeşitli eğitim seviyelerinden mezun olmuş olan adayların başvuruda bulunabileceği açık pozisyonlar yer alıyor. 

BEDAŞ tarafından yayımlanan ilana göre kurumun İstanbul’da bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere 5 farklı kadrodan personel alımı yapılacak. 

Yayımlanan ilanda alım yapılacağı açıklanan boş pozisyonlar arasında Muhasebe Uzmanı, Elektrik Teknik Personeli, Bilgi Teknolojileri Yönetmeni, Eğitim Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı kadroları yer alıyor.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla adaylara duyurduğu personel alım ilanlarında, ilana başvuruda bulunacak adayların kurum tarafından belirtilen başvuru koşullarını sağlamaları gerektiği bildirildi.

BEDAŞ personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların taşımaları istenen başvuru koşulları arasında, kuruma personel alımlarında talep edilen koşullar ve alım yapılacak pozisyona göre belirlenen özel koşullar yer alıyor. 

İlan metninde yer alan başvuru koşulları;

İlan metninde yer alan ve alım yapılacağı duyurulan pozisyona göre belirlenen eğitim şartını sağlamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, muaf tutulmuş veya erteletmiş olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve unvanlara göre belirlenen tecrübe şartını sağlamak. Belirtilen bu şartlara ek olarak adayların çalışma sistemi ile ilgili belirlenen şartları da taşımaları isteniyor. Bu şartlar arasında, Ms Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, , Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim yeteneğine sahip ve takım çalışmasını benimsemiş koşulları bulunuyor.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sayfasında yayımlanan personel alım ilanı kısa bir süre önce güncellenmiş olup ilana başvurular devam ediyor. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/7Q8VW7

Kamupersoneli.net – ANKARA
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir