Kamu Personelleri

Ulaştırma Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı personeli için düzenlenen Görevde Yükselme Sınavı sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI GYS SONUÇLARI AÇIKLANDI

Hatırlanacağı üzere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 12 Aralık tarihinde yayımladığı bir ilan ile bünyesinde görevli personellere Görevde Yükselme Sınavı düzenleyeceğini açıklamıştı. Yayımlanan 5 farklı kadro için düzenlenecek GYS ilanına göre adaylar başvurularını 2017 yılının aralık ayı içerisinde yapmışlardı. 

İlan metninde yer alan başvuru koşullarını sağlayan ve ilana başvuru sürecinde başvuruda bulunan adaylar ise Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına katılım sağlamışlardı. 

GYS SONUÇLARI

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü konuyla ilgili olarak bir duyuru yayımladı. MEB tarafından yayımlanan duyuruya göre, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı personeli için düzenlenen Görevde Yükselme Sınavı sonuçları açıklandı. Söz konusu sınav sonuçlarına ulaşmak isteyen adaylar sınav sonuçlarına MEB Sınav Sonuç açıklama sisteme üzerinden öğrenebilecekler. 

Sınav sonucu öğrenmek isteyen adayların Milli Eğitim Bakanlığı sınav sonuç açıklama sistemine T.C. kimlik numaralarını girmeleri yeterli olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir