Personel Alımı

ÇAYKUR 175 Mevsimlik İşçi Alıyor

Çay İşletme Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) Artvin, Giresun ve rize il ve ilçelerinde bulunan fabrikalarında 2016 yılı yaş çay kampanyası dönemi boyunca çalıştırılmak üzere mevsimlik işçi alacağını duyurdu.  Meslek Yüksekokullarının Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi, Çay Eksperliği bölümlerinden mezun 175 çay eksperi mesleğinde ÇAYKUR bünyesinde geçici olarak istihdam edilecek.

Başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden ya da Çalışma ve İş Kurumu il müdürlüklerinden şahsen yapılabilir. İş ilanına eski hükümlüler, engelliler, Terörle Mücadeled Yaralanan (TMY) gaziler başvuru yapabilir. İlanın son başvuru tarihi resmi tatile denk geldiği için  bir sonraki iş günü verilen başvurular kabul edilecektir. İlana ülke genelinden başvuru yapılabilir. Herhangi bir ikametgah şartı aranmıyor. Başvurular için herhangi bir KPSS şartı bulunmuyor.  Başvuru esası sonrasında nihai liste başvuruda bulunan adayların Çalışma ve İş Kurumu Müdürlükleri’ndeki ilk kuruma kayıt tarihlerine göre belirlenecek.

175 Kişilik Çay Eksperi talebi için başvuru yapan adaylar eğitim durumlarını tecrübe koşullarını yerine getirip getirmediklerini sözlü ve yazılı sınavlardan önce Çay İşletmeleri Genel Müdürlü ( ÇAYKUR) ‘a bildirmek zorundalar. Durumları hakkında yanlış beyanda bulunan adaylar ve durumlarını herhangi bir şekilde belgeleyemeyenler listeden çıkarılacak. ÇAYKUR tarafından yapılacak sözlü veya yazılı sınavın tarihi ve yeri başvuruda bulunan adaylara yazılı olarak iletilecektir.

Yapılacak sınav akabinde kuruma çay eksperi olarak alınacak adaylar ÇAYKUR’a bağlı Rize , Trabzon, Giresun ve Artvin şehirlerine alınacak. 

 Kamupersoneli.net