Gündem

Ankara'da Metro Seferlerinde Sorun Yaşanıyor ! Çok Sayıda Vatandaş Mağdur

Başkent Ankara’da yaşayan ve okuluna veya işine metro kullanarak giden vatandaşlar sabahın erken saatlerinden bu yana mağduriyet yaşıyorlar.

Ankara’da Batıkent – Kızılay arası metro seferleri durduruldu. Sabahın erken saatlerinde Batıkent metro istasyonunda bir anons yapıldı ve yapılan anonsta metro seferlerinin geçici olarak durdurulduğu ifade edildi. 

SABAHIN ERKEN SAATLERİNDEN BU YANA METRO ÇALIŞMADI

Daha sona ise bir anons daha yapıldı ve metro seferlerinin çok ağır bir şekilde devam edeceği belirtildi ancak yetkililer tarafından sorun çözülemedi ve sabahın erken saatlerinden bu yana metro seferleri çalışmadı. 

ÇOK SAYIDA VATANDAŞ MAĞDUR OLDU

Okuluna veya işine metro kullanarak giden birçok vatandaş mağduriyet yaşadı ve metro istasyonun olduğu Batıkent meydanı yoğun bir şekilde kalabalık oldu. Bu konu hakkında yetkililerden henüz bir açıklama yapılmadı ancak metro seferlerinin neden durdurulduğu hakkında bir açıklama yapılması gerekiyor. Bu açıklama geldiğinde ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. İşte metro seferlerinin durmasından dolayı yaşanan mağduriyetin fotoğrafları:

YAŞANAN MAĞDURİYETİN FOTOĞRAFLARI

KAMUPERSONELİ.NET – ÖZEL HABER

NOT: Yasal hakkımız saklı kalmak koşuluyla , Aktif link dahi verilse hiçbir ortamda kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir