Gündem

Yeni Anne Erkek Kardeşi Tarafından Öldürüldü

Kız Kardeşiyle tartıştı silah kullanarak onu öldürdü.

Ayşe Ş evine gelen İ.Ş tarafından bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışmaya başladı.Tartışma şiddetli kavgaya dönüştü. Evde kocası bulunmayan Ayşe Ş ve İ.Ş ‘nin aralarındaki tartışma şiddete meyil edince Ayşe Ş mutfaktan ekmek bıcağı aldı ve İ.Ş’nin üzerine yürüdü İ.Ş ise belinde bulunan silahı çekerek öz kız kardeşine ateş etti.  Olay yerine intikal eden polis ekipleri cinayet zanlısı İ.Ş ile birlikte yanında bulunan 5 kişiyi göz altına aldı. 4 çocuğu bulunan ve son çocuğunu yakın zamanda (8) gün önce dünyaya getiren Ayşe Ş. olay yerinde kardeşi İ.Ş ‘nin ateş etmesi sonucu hayata gözlerini yumdu.

Olay nedeni hakkında yetkililerden herhangi bir açıklama gelmezken ailevi sorunlardan ötürü olduğu dedikoduları mevcut. Zira İ.Ş kız kardeşinin evine diğer kardeşlerini de yanına alıp gitmiş. Olay sonrası evine gelen Ayşe Ş. ‘nin kocası Abdurrahman Ş karısının cenazesine sarıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Olay yerinde hayatını kaybeden 4 çocuk annesi Ayşe Ş’nin yeni anne olduğu öğrenildi. Cenaze olay yerinde yapılan incelemenin hemen sonrasında Gaziantep Adli Tıp Kurumu’na nakledildi.

Diğer bir yandan Ayşe Ş’nin kuzeni ( amcasının oğlu) ve kardeşinin eşi olan Mehmet Ş’nin bir süre önce 17 Ekim 2011 tarihinde Gaziantep Karataş Mahallesi’nde bulunan kasap dükkanında kimliği hala tespit edilemeyen şahıs tarafından defalarca ateş edilerek katledilmişti. Olay sonrası Mehmet Ş’nin babası , annesi ve kardeşleri popüler bir televizyon programına katılıp cinayetin aydınlatılması talebinde bulunmuştu.

 Kamupersoneli.net