Personel Alımı

Aile Bakanlığı Personel Alım (ASDEP) İlanı Kaldırıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘nın Mayıs 2016 ‘da 1500 , 2016 yıl sonuna kadar toplamda 3000 personel alımı yapacağına dair haberi 9 mart 2016 tarihinde ilk duyuranlardan birisi de biz olmuştuk. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın personel alımı haberlerini yakından takip eden büyük bir kitle bu habere çok sevinmiş ilanların ne zaman yayınlanacağını merak ediyordu. İlk ilan dün (09.03.2016) akşam saatlerinde yayımlanmıştı. Fakat ilan kısa sürede yayından geri kaldırıldı. 24 saat geçmeden kaldırılan ilan sonrası bazı ziyaretçilerimiz bize mail yoluyla ulaşıp konu hakkında bilgi talep ettiler. 

Amasya İl Müdürlüğü Personel Alım İlanını Geri Kaldırdı

Amasya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü  Aile Destek Programı (ASDEP) kapsamında personel alımı ilanı vermişti. Herhangi bir personel alım sayısı belirtmeyen il müdürlüğüne aşırı talep oldu. Akşam saatlerinde yayınlanan ilan kısa süre içerisinde geri çekildi. Aile Destek Programı kapsamında alınacak personeller hakkında bakanlık hala net bir bilgi ve ilan yayımlamadı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sn Sema Ramazanoğlu’nun daha önce personel alımlarıyla alakalı yaptığı konuşmaları da yakından takip eden kamupersoneli.net olarak sizlere daha önce 1500 personel alımı yapılacağı haberini vermiş hemen ardından bu sayının 3000’e çıkarıldığını duyurmuştuk. Personel alımlarıyla alakalı bakanlığın kısa zamanda tekrar açıklama yapması bekleniyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Manisa İl Müdürlüğünden dünkü ilan olayıyla alakalı herhangi bir açıklama henüz gelmedi.