Kamu Personelleri

Spor Uzmanı ve Antrenör Tercih Başvuruları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı sözleşmeli spor uzmanı ve antrenör tercih başvuruları başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması yönetmeliği hükümlerince bir sınav düzenlemişti. Yapılan Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması sınavı 23 Ekim 2015 ve 11 Aralık 2015 tarihlerinde yapılmıştı. 

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması sınavında başarılı olan adayların Türkiye’de hangi ilde görevlendirileceğine dair tercih başvuruları başladı. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması tercih başvuruları 10 Mart 2016 ile 16 Mart 2016 tarihleri arasında olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması yerleştirme sonuçları ise Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinden yayınlanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması yerleştirme sonuçlarında yedek adaylar hakkında bilgilerin gelmesi dahilinde sizleri sitemiz üzerinden haberdar edeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak spor uzmanı ve antrenör çalıştırılması tercih başvurularınızı aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak TC Kimlik Numaranız  ile giriş yaparak tercih yapabilirisiniz.