Adalet Bakanlığı CTE Bakanlık ve Taşra Atamalı Personelin Mazeret Atama Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda Bakanlık ve Taşra atamalı personelin mazeret atama sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Adalet Personeli 17.02.2017, 11:55 04.02.2019, 14:23
Adalet Bakanlığı CTE Bakanlık ve Taşra Atamalı Personelin Mazeret Atama Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından mazeret atamalarına ilişkin bir duyuru yayımlanmıştı. Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü'nde, bakanlık atamalı ve komisyon atamalı olarak görev yapan personeller için mazeret atama planlaması yapılmıştı. Söz konusu planlamaya ilişkin naklen atama başvurusu yapan adaylar bazı şartlara haiz olarak başvurularını gerçekleştirdiler. Konu ile ilgili daha önce Adalet Bakanlığı CTE tarafından yayımlanan duyuruyu aşağıda paylaşıyoruz. 

YAYIMLANAN DUYURU 

Ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan bakanlık atamalı personelin Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği gereğince kurumlar arası aile birliği mazereti nedeniyle naklen atanma taleplerinin değerlendirilmesi düşünülmektedir.

Ceza infaz kurumları ile denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan personel, eşinin çalıştığı yere veya yakınına naklen atanma talebinde bulunabilecektir.

Adalet Bakanlığı CTE tarafından bugün yayımlanan duyuruda ise  Bakanlık Atamalı Personel ve Taşra Atamalı Personelin mazeret sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Aşağıda paylaştığımız link üzerinden mazeret atama sonuçlarına ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (0)