Adalet Bakanlığı CTE GYS ve Unvan Değişikliği Atama Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği atama sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu kapsamda yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Adalet Personeli 10.04.2018, 17:23 12.02.2019, 09:41
Adalet Bakanlığı CTE GYS ve Unvan Değişikliği Atama Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği atama sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Bu kapsamda konu ile ilgili olarak Adalet Bakanlığı CTE'den yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Buna göre yayımlanan duyuruda Bakanlık olur'u ile 9 Nisan 2018 tarihinde GYS ve Unvan Değişikliği sınavında başarılı olup tercihte bulunan adayların atama işlemlerinin tamamlandığı ifade edildi. Ayrıca sınav sonucuna göre ataması yapılan personeller için tebligatların kurumlarına gönderileceği ifade edildi. İşte yayımlanan duyuru:

GYS UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığı CTE'den yayımlanan duyuruda "Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'nda başarılı olan personelin tercihleri doğrultusunda yerleştirme işlemleri 09.04.2018 tarihli Bakanlık Olur’u ile tamamlanmış olup ilgililer yerleştirme sonuçlarına T.C Kimlik numarası ile ulaşabileceklerdir.

Söz konusu sınav sonucuna göre ataması yapılan personel için tebligatlar ayrıca görev yaptıkları kurumlarına gönderilecektir." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)